Array ( [0] => crawl ) : Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego z siedzibą w Łodzi.
federacja/P1011233_Easy-Resize.com1.jpg

Posiedzenie krajowej rady Federacji 9 grudnia 2021 r

W posiedzeniu wziął udział Dyrektor Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju –Pan Jerzy Pamuła, informując zgromadzonych o trudnej sytuacji w sanatorium spowodowanej pandemią. 
Na obrady zostali zaproszeni także wszyscy przewodniczący Zakładowych Organizacji Związkowych zrzeszeni w naszej Federacji z terenu całej Polski. 
Poinformowali oni zebranych o bieżącej sytuacji w zakładach pracy wynikającej z COVID 19 oraz o sytuacji w zakładowych organizacjach związkowych . 
Następnie Przewodnicząca Federacji Wiesława Licha szeroko omówiła przygotowania w OPZZ związane ze zbliżającym się terminem X Kongresu OPZZ. 
Wiceprzewodnicząca Grażyna Wesołowska zdała relację z pobytu delegacji Federacji, która wzięła udział w spotkaniu z ramienia Konfederacji ZZ Przemysłu w Polsce z kierownictwem IndustriAll – Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych Przemysłu w Brukseli.

Na koniec spotkania Przewodnicząca Federacji w imieniu Prezydium wszystkim związkowcom oraz członkom ich rodzin złożyła życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2022 Roku.

Zdjęcia